Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Diameter | 15 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | Silver |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Color | Silver |
| Surface Treatment | Polished |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Brand | JMS Automation |
| Finishing | Polished |
| Shape | Round |
| Quantity Per Pack | 1 Piece |
| Color | Silver |
View Complete details
| Diameter | 15 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | Silver |
View Complete details
| Bearing Type | Ball Bearing |
| Guideway type | linear |
| Width | 80mm |
| Guide Length | upto 1000mm |
| Guide Width | 60mm |
| Material | Steel |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size | 5" |
| Surface Finish | Polished |
| Material | Mild Steel |
| Quantity Per Pack | 100 P |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Size | 5" |
| Surface Finish | Polished |
| Material | Mild Steel |
| Quantity Per Pack | 100 P |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Quantity Per Pack | 100 p |
| Size | 5" |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | SS |
| Size | 5" |
| Quantity Per Pack | 100 P |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | JMS |
| Packaging Type | Box |
View Complete details