Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
| No Of Phase | 1 |
| Step Angle | 0.9 Degree |
| Voltage | 220 V |
| Torque | <10 Kgcm |
| Motor Type | Unipolor |
| Current | <100 mA |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| No Of Phase | 1 |
| Step Angle | 0.9 Degree |
| Motor Voltage | 220 V |
| Torque | <10 Kgcm |
| Motor Type | Unipolor |
| Current | <100 mA |
View Complete details
Product Brochure
| Input Phase | 2 Phase |
| Brand | Instac |
| Model Name/Number | YSD267-RA |
| Usage/Application | Industrial |
| Current Type | DC |
| Ampere | 4A |
View Complete details
| Torque | <10 Kgcm |
| No Of Phase | 1 |
| Step Angle | 0.9 Degree |
| Voltage | 220 V |
| Motor Type | Unipolor |
| Current | <100 mA |
View Complete details
| Torque | <10 Kgcm |
| No Of Phase | 1 |
| Step Angle | 0.9 Degree |
| Motor Type | Unipolor |
| Voltage | 220 V |
| Current | <100 mA |
View Complete details