Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Size | 20 mm |
| Packaging Type | Box |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Head Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Diameter | 50 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Box |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Diameter | 50 mm |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | Aluminium |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Usage/Application | Industrial |
| Size | 20 mm |
| Packaging Type | Box |
| Material | Stainless Steel |
| Head Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Brand | JMS |
| Size/Dimension | 50 mm |
| Material | SS |
| Usage/Application | Industrial |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
Product Brochure
| Usage/Application | Industrial |
| Size | 50 mm |
| Packaging Type | Box |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details