Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Material | Stainless Steel |
| Guide Width or Diameter | 50 mm |
| Design | Standard |
| Usage/Application | Rail Block |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Size | 8 inch |
| Material | SS |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Brand | JMS |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | SS |
| Color | Silver |
| Thickness | 5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Round |
| Usage | Industrial |
View Complete details
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 5 mm |
| Type | Ball Bearing |
| Shape | Round |
| Customized | OEM |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Usage/Application | Industrial |
View Complete details
| Material | hiwin pmi thk |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Type | Ball Bearing |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details