Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Type | Lock Nut |
| Material | Chrome Steel |
| Outside Diameter | 0 - 110 mm |
| Weight | 0.90kgs/PC |
| Bore Size | 0 - 83 mm |
| Width | 32mm |
| Service | OEM Service |
| Lubrication | Self Lubrication |
View Complete details
| Material | MS |
| Type | Threaded |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
| Surface Treatment | Polished |
View Complete details
| Size | 8 inch |
| Material | SS |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Brand | JMS |
| Color | Silver |
View Complete details