Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33DDZPM2996A1Z3
Call 08047639141 59% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Round |
| Material | SS |
| Application | Industrial |
| Surface Treatment | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
View Complete details
| Material | Aluminium |
| Shape | Round |
| Surface Treatment | Chrome Plated |
| Dimension/Size | 8-60mm |
| Guide Width or Diameter | 10mm |
| Guide Length | 0-3000mm |
| Coating | Chromed |
View Complete details
| Usage/Application | Automobile Industry |
| Vehicle Type | Two Wheeler |
| Material | Aluminium |
| Brand | JMS Automation |
| Dimension/Size | 8-60mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Coating | Chromed |
View Complete details
| Material | Aluminum |
| Shape | Round |
| Surface Treatment | Polished |
| Usage/Application | Garage |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Brand | JMS |
View Complete details
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Surface Treatment | Chrome Plated |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Silver |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand | JMS |
View Complete details